M. S.
Date: 14/01/2016 - 10:00 am
Author: admin
Am participat la cursul de bucatar organizat in cadrul proiectului Activi in Europa. Am avut de invatat foarte multe lucruri interesante, am invatat atat teoria foarte bine, dar am facut si practica. Am capatat toate informatiile de care aveam nevoie pentru a practica aceasta meserie pe care mi-o doream de mult timp. Pe langa acest curs, am participat la sedinte de consiliere individuala si de grup, care m-au ajutat sa imi cunosc mai bine colegii, sa ma cunosc pe mine si sa am mai multa incredere in mine. Participarea la acest program m-a ajutat foarte mult sa ma dezvolt si sa imi gasesc locul de munca unde lucrez acum. Multumesc echipei Activi in Europa pentru ajutor!

